Geleneksel Damak Tadımız: Şelcem

Bintad Gıda, kaliteli hizmet, dürüstlük anlayışı ve sevgiyle ürettiği ürünlerine bir yenisini daha ekledi:
Şelcem Doğal Şalgam Suyu.

Çukurovanın geleneksel lezzeti Şalgam Suyu Yenişehir-Mersin bölgesindeki tesislerimizde yüzde yüz doğal olarak üretimi yapılmaktadır. Yenilik ve farklılık anlayışıyla ürettiğimiz ürünlerimizi yeni tasarım ambalajlarımızla tüketicilerimizin hizmetine sunduk.

Kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden üretilen ürünlerimiz kısa sürede gören ilgiyle sektörde yeni bir soluk olmaya devam etmektedir. Çeşitli ürün yelpazemizle ülkemizin doğal lezzetlere kavuşmasını sağlayan Bintad Gıda, yaptığı inovasyonlarla lezzeti tüketicimize sunuyor.

Katkısız doğal lezzetlerin adresi olan Bintad Gıda, teknolojinin tüm imkanlarıyla sizlere yeni ürünler sunmanın heyecanı içindedir. Farklılığımız bizi öne çıkaran en önemli özelliğimiz olacaktır.

MİSYONUMUZ
Bintad Gıda olarak geleneksel damak tadı haline gelen şalgam suyunu TSE standartlarına uygun olarak üretip geniş şube ağıyla yaygın hale getirmektir.

VİZYONUMUZ
Öncelikle müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Bintad Gıda kalite ve hijyenden ödün vermeden, şube ağını genişletip; TSE standartları doğrultusunda kendini yenileyen sektörün öncü firması olmaktır.